SİYASƏT Prezident və xanımı Şuşada Musiqi Festivalının açılışında... 11 may 2024, 15.15 SİYASƏT Bayramovla Mirzoyan bu barədə razılığa gəldi 11 may 2024, 14.12 SİYASƏT Bu gün Şuşada “Xarıbülbül” Beynəlxalq Musiqi Festivalı başlayır 11 may 2024, 08.42 SİYASƏT Prezident və birinci xanım Şuşada Üzeyir Hacıbəylinin ev-muzeyində aparılan bərpa işləri ilə tanış olublar 11 may 2024, 08.41 SİYASƏT Prezident: “Qarabağ və Şərqi Zəngəzur bölgələri dünyanın ən gözəl yerlərindən biri olacaq” 10 may 2024, 21.20 SİYASƏT Prezident: “İlin sonuna qədər azı 20 yaşayış məntəqəsində həyat bərpa ediləcək” 10 may 2024, 21.17 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: “Qafqazda aparıcı dövlət bizik və bizimlə hər kəs hesablaşmalıdır” 10 may 2024, 21.15 SİYASƏT Prezident: “Qazaxın işğal edilmiş torpaqlarının qaytarılması növbəti zəfərimizdir” 10 may 2024, 19.50 SİYASƏT İlham Əliyev: “Biz heç vaxt müharibə istəməmişik, bu gün də istəmirik” 10 may 2024, 19.48 SİYASƏT Prezident: “Ulu öndərin fəaliyyəti nəticəsində biz inkişaf yoluna qədəm qoyduq” 10 may 2024, 19.46 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: Bu gün Şuşanın yeni tarixi başlayır 10 may 2024, 19.44 SİYASƏT Prezident: Xalqımız elə bir qəhrəmanlıq göstərib ki, bütün dünyada Azərbaycan oğulları haqqında danışırlar 10 may 2024, 19.43 «229230231232 233(current)234235236237»
SİYASƏT Prezident və birinci xanım Şuşada Üzeyir Hacıbəylinin ev-muzeyində aparılan bərpa işləri ilə tanış olublar 11 may 2024, 08.41