HƏRB Düşmən yaşayış məntəqələrimizi atəşə tutur 09 oktyabr 2020, 10.45 HƏRB Düşmənin komanda qərargah məntəqəsi dağıdılıb, xeyli erməni hərbçisi məhv edilib 09 oktyabr 2020, 00.47 HƏRB Ermənistan Goranboya qadağan olunmuş bombalar atıb 08 oktyabr 2020, 21.00 HƏRB Düşmənin zirehli texnikası məhv edilib 08 oktyabr 2020, 20.56 HƏRB Düşmən yaşayış məntəqələrimizi artilleriya atəşinə məruz qoyub 08 oktyabr 2020, 20.55 HƏRB Düşməndən əldə olunan hərbi qənimətlərin növbəti videogörüntüsünü təqdim edirik 08 oktyabr 2020, 20.54 HƏRB Düşmən hərbi kolonu darmadağın edilib 08 oktyabr 2020, 20.51 HƏRB Şuşada kilsənin dağıdılmasının Azərbaycan Ordusunun fəaliyyəti ilə heç bir əlaqəsi yoxdur 08 oktyabr 2020, 16.54 HƏRB Hikmət Hacıyev: “Düşmənin “Qrad” yaylım atəşli reaktiv sistemi məhv edilib” 08 oktyabr 2020, 15.07 HƏRB Bərdə ərazisi "Toçka-U" kompleksindən atəşə tutulub 08 oktyabr 2020, 15.04 HƏRB Gecə döyüşləri zamanı Ermənistan silahlı qüvvələrinin hərbi hissəsinin qərargahı, infrastrukturu və silah-sursat anbarlarına endirilən artilleriya zərbələrinin videogörüntüsü 08 oktyabr 2020, 15.00 HƏRB Füzuli rayonunun işğaldan azad olunan Horadiz kəndində erməni hərbçilərin qaçarkən tərk etdiyi zirehli texnikaların videogörüntüsü 08 oktyabr 2020, 13.00 «134135136137 138(current)139140141142»