MEDİA Avropa İttifaqı Nümayəndəliyinin Müvəqqəti İşlər Vəkili Gəncədə səfərdədir 17 yanvar 2019, 20.26 MEDİA Rəyasət heyətinin növbəti iclası keçirilib 16 yanvar 2019, 16.16 MEDİA Fizika-Riyaziyyat və Texnika Elmləri Bölməsinin 2018-ci ildəki elmi və elmi-təşkilati fəaliyyətinə dair hesabatı dinlənilib 16 yanvar 2019, 16.12 MEDİA Səbuhi Qəhrəmanov AMEA-nın “Elm” nəşriyyatına direktor təyin edilib 16 yanvar 2019, 15.48 MEDİA DİM ASAN ödəniş sisteminə inteqrasiya edilib 16 yanvar 2019, 12.29 MEDİA Bunu edənlər orada mühacir kimi yaşaya bilər - Hollandiyada işləyən vəkillə müsahibə 16 yanvar 2019, 11.14 MEDİA Niyazi Bayramov Gəncənin Məhsəti qəsəbəsində sakinlərlə görüşüb 15 yanvar 2019, 13.01 MEDİA MTRŞ: Televiziya kanalları reklamın qanunla müəyyən edilmiş həcminə əməl etmirlər 14 yanvar 2019, 10.42 MEDİA “Region Gənclərinin I Sahibkarlıq Forumu” həyata keçiriləcək 12 yanvar 2019, 17.31 MEDİA AMEA-da İctimaiyyətlə əlaqələr şöbələri ötən ilin hesabatlarını təqdim etdilər 11 yanvar 2019, 18.05 MEDİA “Dünya ədəbiyyatı böyük bir dənizdir, nə götürsən, qənimətdir” – Səlim Babullaoğlu ilə müsahibə 11 yanvar 2019, 17.36 MEDİA MEK-in Sərgi salonunda 2000 nüsxə sənəd sərgilənir 11 yanvar 2019, 15.17 «211212213214 215(current)216217218219»
MEDİA Avropa İttifaqı Nümayəndəliyinin Müvəqqəti İşlər Vəkili Gəncədə səfərdədir 17 yanvar 2019, 20.26
MEDİA Fizika-Riyaziyyat və Texnika Elmləri Bölməsinin 2018-ci ildəki elmi və elmi-təşkilati fəaliyyətinə dair hesabatı dinlənilib 16 yanvar 2019, 16.12